Copyright 2019 - Custom text here

Jeli jsme vlakem a když jsme dojeli na Hlavní nádraží, tak jsme jeli tramvají. A když jsme dojeli, tak jsme šli do divadla a tam jsme se nasvačili. Šli jsme na divadlo a to bylo super!

Barča

V 7:08 jsme vyrazili do Prahy vlakem. Když jsme dorazili do Prahy, vydali jsme se do divadla. Za chvíli jsme dorazili do Divadla v Dlouhé. Nasvačili jsme se a šli jsme do sálu. Seděli jsme úplně nahoře. Představení začalo. Mně se nejvíc líbilo, jak líná babička chtěla letět vzducholodí. Použili elektrickou vzducholoď na ovládání a místo lidí tam dali loutky. Lítali se vzducholodí okolo nás v úplné tmě a bylo to nádherné. Na konci jsme všichni stáli. Sálem byl slyšet bouřlivý potlesk. Po divadle jsme šli na Staroměstské náměstí. Nasvačili jsme se a poslechli jsme si Orloj. Šli jsme od metra a jeli jsme na Hlavní nádraží Praha. A vlakem jsme jeli domů!

Eliška