Copyright 2019 - Custom text here

Ukázka našeho tvoření keramiky - tentokrát v jarním duchu, příprava na Velikonoce smile

V týdnu před jarními prázdninami se naše škola a školka účastnila výjezdového lyžařského kurzu POHÁDKOVÉ LYŽOVÁNÍ. Lyžaři se všichni během týdne posunuli o velký kus dál, od úplných nelyžařů, kteří na konci týdne bez větších problémů sjeli velkou sjezdovku, až po zdatnější lyžaře, kteří pilovali správnou techniku. Moc děkujeme všem instruktorům, kteří svým přátelským přístupem posunuli děti a žáky zase o kus dál!

Dne 20. prosince jsme se sešli v 17 hodin ve škole. Všichni žáci i paní učitelky měli vánoční kostým. Potom jsme si sedli do kroužku. Povídali jsme si, co patří k Vánocům. A hráli jsme hru „Třesu, třesu bez“. V průběhu jsme si mohli dát cukroví, bylo ho hodně. Měli jsme úkol zatancovat na písničku Jingle Bells a rozdělili jsme se na tři skupiny. Po tancování jsme šli na vánoční večeři. K večeři jsme měli řízek a bramborový salát nebo brambory. Večeře byla vynikající! Po večeři jsme šli ven zapálit prskavky. Šli jsme do školy a pod stromečkem byly dárky! Každá dvojce rozbalovala jeden dárek. Ježíšek měl v zálibě matematiku a Albi. Po rozbalování jsme zkusili házet střevícem. Nejprve házely holky, většina z nich se vdá! Zkusili to i kluci, protože se jim to líbilo. Převlékli jsme se do pyžam a šli jsme pouštět lodičky, abychom věděli, co nás další rok čeká. Celý večer jsme si dost užili!