Copyright 2019 - Custom text here

Po Velikonocích jsme měli ve škole zásobu vajíček, a proto jsme se rozhodli, že si společně uděláme v rámci pracovních činností chlebíčky s vajíčkovou pomazánkou. Vše se nám povedlo, pochutnali jsme si a chlebíčky byly během chvíle pryč smile

Po velké přestávce pro nás přijel autobus. Když jsme přijeli na dopravní hřiště, tak jsme šli za paní policistkou, se kterou jsme si říkali pravidla. Dozvěděli jsme se, že na kole musí být: odrazky, světla, brzdy a gumy na řidítkách. Pán s námi prošel hřiště a říkali jsme mu co jednotlivé značky znamenají. Potom jsme mohli jezdit na kole nebo koloběžce a hlídali nás, jestli dodržujeme všechna silniční pravidla. Bylo to super!

Terka

Ráno jsme se sešli ve škole, kde jsme se učili první 2 hodiny. Potom jsme jeli na dopravní hřiště, přijeli jsme tam brzo, a tak jsme šli ještě na hřiště. Řekli jsme si, co jsou různé značky, abychom mohli jezdit na kole. Když jsme něco udělali špatně, dali nám pokutu - deset dřepů.

Kuba

Dne 28.3.2019 ke Dni učitelů se v naší škole z žáků stali učitelé. Každý měl za úkol si připravit část hodiny s libovolným tématem, následně měli žáci látku vysvětlit ostatním. Mohli jsme se tak dozvědět informace o různých zvířatech, rybaření, vyzkoušet si fotbalový trénink, zkusit malovat jako Leonardo da Vinci, zazpívat si ve sboru nebo vyrábět z různých materiálů a další věci.